ОЦ «ДОНБАС-Україна»

Не зупиняйтесь перед своєю метою!
Україна чекає на Вас!

Основна задача освітнього центру “Донбас – Україна” – сприяння вступникам, які проживають на території проведення антитерористичної операції або в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, у вступі на навчання до українських вишів.

СПРОЩЕНА ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ БЕЗ ЗНО

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ: ЯК ЗДОБУТИ АТЕСТАТ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ДОНБАСУ І КРИМУ ВІД МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

На базі центру вступники із зони АТО можуть:

  • пройти річне оцінювання і державну підсумкову атестацію, отримати атестат,
  • подати документи для здобуття вищої освіти на конкурсній основі за результатами вступних випробувань,
  • скласти іспити та вступити на навчання.

Допомогою ОЦ “Донбас – Україна” можуть скористатися три категорії вступників:

  • абітурієнти, які не мають українського атестату та не складали ЗНО. Такі вступники проходять державну підсумкову атестацію за спрощеною процедурою на базі ОЦ «Донбас-Україна» та отримують відповідну довідку. У довідці за всіма предметами, що є в переліку, вказується «атестовано», а за державну підсумкову атестацію виставляється дві оцінки – з предметів «Українська мова» та «Історія України». Середній бал атестату розраховується як середнє арифметичне цих двох оцінок. Довідка про успішне проходження річного оцінювання і ДПА є підставою для допуску абітурієнта до вступних випробувань та подальшого зарахування.
  • абітурієнти, які мають документ про освіту державного зразка (атестат), але не складали ЗНО. В такому разі вступ відбувається за вступними випробуваннями, що зазначені у правилах прийому до вишів.
  • абітурієнти, які мають український атестат та відповідні сертифікати ЗНО. Вони можуть вступати до будь-якого навчального закладу України. В тому числі, незалежно від того, на який бал абітурієнт з Донбасу здав ЗНО, за ним зберігається право вступати за спрощеною процедурою.

«Гаряча лінія» Фонду «Відкрита політика»: 0 800 504 425 – безкоштовно!
+38 0689512513 (Viber/Telegram/WhatsApp/Skype: Dostupna Osvita)
+38 0505505411 (Viber/Telegram/WhatsApp/Skype: Dostupna Osvita)

Консультативні телефонні лінії працюють у робочі дні з 9:00 до 18:00 (з 13:00 до 14:00 – обідня перерва).

Перелік вищих навчальних закладів, які було евакуйовано з території проведення антитерористичної операції (на період її проведення), на базі яких створено освітні центри «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Перелік вищих навчальних закладів, які розташовані на території Луганської та Донецької областей, де здійснюють свої повноваження обласні військово-цивільні адміністрації, на базі яких створені центри «ДОНБАС-УКРАЇНА»