Освітній центр «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Не зупиняйтесь перед своєю метою!
Україна чекає на Вас!

СПРОЩЕНА ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ БЕЗ ЗНО

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ: ЯК ЗДОБУТИ АТЕСТАТ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ДОНБАСУ І КРИМУ ВІД МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

На базі центру вступники можуть:

  • пройти річне оцінювання і державну підсумкову атестацію, отримати атестат,
  • подати документи для здобуття вищої освіти на конкурсній основі за результатами вступних випробувань,
  • скласти іспити та вступити на навчання.

Допомогою освітнього центру “ДОНБАС-УКРАЇНА” можуть скористатися три категорії вступників:

  • абітурієнти, які не мають українського атестату та не складали ЗНО. Такі вступники проходять державну підсумкову атестацію за спрощеною процедурою на базі ОЦ «ДОНБАС-УКРАЇНА» та отримують відповідну довідку. У довідці за всіма предметами, що є в переліку, вказується «атестовано», а за державну підсумкову атестацію виставляється дві оцінки – з предметів «Українська мова» та «Історія України». Середній бал атестату розраховується як середнє арифметичне цих двох оцінок. Довідка про успішне проходження річного оцінювання і ДПА є підставою для допуску абітурієнта до вступних випробувань та подальшого зарахування.
  • абітурієнти, які мають документ про освіту державного зразка (атестат), але не складали ЗНО. В такому разі вступ відбувається за вступними випробуваннями, що зазначені у правилах прийому до вишів.
  • абітурієнти, які мають український атестат та відповідні сертифікати ЗНО. Вони можуть вступати до будь-якого навчального закладу України. В тому числі, незалежно від того, на який бал абітурієнт з Донбасу здав ЗНО, за ним зберігається право вступати за спрощеною процедурою.

 

Перелік вищих навчальних закладів, які було евакуйовано з території проведення антитерористичної операції (на період її проведення), на базі яких створено освітні центри «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Перелік вищих навчальних закладів, які розташовані на території Луганської та Донецької областей, де здійснюють свої повноваження обласні військово-цивільні адміністрації, на базі яких створені центри «ДОНБАС-УКРАЇНА»

АБВ. Збройний конфлікт в термінах (Путівник для України)