14 лютого 2020 року студенти Луганської державної академії культури і мистецтв стали учасниками благодійного балу присвяченого Дню закоханих «All you need is LOVE»

14 лютого 2020 року студенти Луганської державної академії культури і мистецтв стали учасниками благодійного балу присвяченого Дню закоханих «All you need is LOVE», який відбувся в Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Захід організувала громадська організація «Фундація активної молоді України» спільно з Київським молодіжним центром за підтримки органів студентського самоврядування, профільних інститутів громадянського суспільства.

В рамках заходу була організована виставка робіт студентів Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Бойчука, відбулось вручення Рекорду України наймолодшому діджею країни, проведені майстер-класи «Вальс» та «Контраданс» і розіграш подарунків.