В концерті брав участь студент ІІ курсу спеціальності “Музичне мистецтво” Луганської державногї академії культури і мистецтв, лауреат міжнародних конкурсів Юліан Попіцану (клас професора, заслуженого артиста України Володимира Подольчука).
![](https://ldakm.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/72838251_967196400306100_2938633601928921088_n.jpg)
![](https://ldakm.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/71897777_2697773986952999_3033643677290332160_n.jpg)
ЛУГАНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ
LUHANSKA STATE ACADEMY OF CULTURE AND ARTS
В концерті брав участь студент ІІ курсу спеціальності “Музичне мистецтво” Луганської державногї академії культури і мистецтв, лауреат міжнародних конкурсів Юліан Попіцану (клас професора, заслуженого артиста України Володимира Подольчука).