29 жовтня 2019 року студенти Луганської державної академії культури і мистецтв взяли участь у найбільшому студентському фестивалі «STUD-FEST «IMPULSE»

29 жовтня 2019 року студенти Луганської державної академії культури і мистецтв взяли участь у  найбільшому студентському фестивалі «STUD-FEST «IMPULSE», який допомогає розкрити власний потенціал та знайти роботу. Команда-організатор фестивалю — молодіжна організація «STUD-POINT».

Студенти поринули у світ новітніх технологій і інновацій, відвідали практичні заняття з різних сфер від кращих фахівців, отримали можливості стажування від провідних роботодавців України та налагодили контакти з представниками молодіжних громадських організацій і стартапів, взяли участь у конкурсах та отримали призи.

В рамках проведення фестивалю працювала школа менеджменту зі спікером Олексієм Слюсаренко і відбулася лекція-презентація засновника он-лайн платформи сервісу для працевлаштування молоді «NetWork» Іллі Шелеменцева.