5 грудня 2019 року студенти Луганської державної академії культури і мистецтв спеціальності «Сценічне мистецтво» організували і провели театралізовану розважально-ігрову програму для учнів загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів «Школа екстернів» міста Києва.

5 грудня 2019 року студенти Луганської державної академії культури і мистецтв спеціальності «Сценічне мистецтво» організували і провели  театралізовану розважально-ігрову програму для учнів загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів «Школа екстернів» міста Києва. Авторами сценарію та режисерами програми стали студентки ІІІ курсу освітньої програми «Режисура естради та масових свят» Юлія Палій і Арина Панькова.

Учні разом зі студентами вирушили у цікаву подорож таємничими шляхами. Учасники мандрівки зіткнулись з непростими завданнями, які потрібно було розв’язувати задля досягнення мети. Учні змагалися в ерудиції,  демонстрували свої лідерські та творчі якості. У результаті пригод, усі учасники придбали найцінніший скарб – кращих друзів!