В період з 13 по 20 жовтня 2019 року, відповідно до Програми міжнародної співпраці Європейського Союзу Erasmus+, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молодіжної політики та спорту в Республіці Польща відбувся міжнародний польсько-український проект обміну молоддю «Театрали — майстри малої сцени», участь в якому взяли студенти спеціальності “Сценічне мистецтво” Луганської державної академії культури і мистецтв. Організатором проекту є «Fundacja Promocji i Rozwoju Bieszczad» (Польща) та співорганізатором Громадська організація «Центр розвитку творчості «Лілея» (Україна). Проект проводився з метою надання можливості українській молоді відвідати Польщу та розвити свої організаційні здібності та комунікаційні якості, отримати нові професійні навички.
![](https://ldakm.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/Teatralu-3.jpg)
![](https://ldakm.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/Teatralu-4-1024x576.jpg)
![](https://ldakm.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/Teatralu-2-1024x838.jpg)
![](https://ldakm.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/Teatralu-1.jpg)