Фаховий мистецький коледж Луганської державної академії культури і мистецтв


facebook instagram

Фаховий мистецький коледж Луганської державної академії культури і мистецтв – структурний підрозділ, який здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра на основі базової та повної загальної середньої освіти.
Історія Фахового мистецького коледжу, що почалася на Луганщині, становить понад дев’яносто років діяльності у сфері культури й мистецтва.
Зараз науково-педагогічний колектив Фахового мистецького коледжу продовжує мистецькі традиції у Києві.
Діяльність Коледжу, згідно з основними пріоритетами розвитку професійної освіти в Україні, спрямована на підготовку фахівців у сфері культури й мистецтва. Концепція діяльності Коледжу зорієнтована на створення, впровадження і підтримку системи якісної вищої освіти.
Колектив студентів й викладачів Коледжу зберігає найкращі надбання світової та вітчизняної мистецьких шкіл, а також прагне до створення нових моделей і технологій навчання.
Візитною карткою Фахового мистецького коледжу став принцип єдності теоретичного та практичного навчання. Такий «зв’язок з життям» дозволяє максимально наповнювати навчально-виховний процес багатим творчим досвідом, розвивати навички майбутнього митця.
Студенти Фахового мистецького коледжу беруть участь у міжнародних та всеукраїнських освітніх й мистецьких програмах, всеукраїнських заходах, конкурсах та фестивалях.
У Луганській державній академії культури і мистецтв створені та успішно працюють освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна», де вступник може пройти відповідну атестацію та отримати документ про повну загальну середню освіту.