Кафедра сценічного мистецтва

Кафедра є випусковою і забезпечує підготовку фахівців зі спеціальностей 024 Хореографія та 026 Сценічне мистецтво за ступенями вищої освіти бакалавр і магістр.

Кафедра займається підготовкою бакалаврів за освітніми програмами «Хореографія», «Акторське мистецтво драматичного театру та кіно», «Режисура естради та масових свят» і магістрів за освітньою програмою «Театральне мистецтво». Всебічний розвиток, якісна професійна підготовка майбутніх фахівців сценічного мистецтва – головний напрям роботи кафедри.

Науково-педагогічні працівники кафедри успішно поєднують наукову і творчу діяльність: беруть участь в міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференціях, семінарах, танцювальних, театральних і телевізійних проектах; є організаторами, учасниками й членами журі міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів, майстер-класів.

Практична підготовка студентів проходить у художніх колективах і виставах академічних театрів Луганської, Донецької, Одеської, Миколаївської областей, на робочих майданчиках мистецьких і телевізійних проектів, у культурологічних заходах, міжнародних і всеукраїнських фестивалях та конкурсах.

Студенти кафедри є лауреатами міжнародних і всеукраїнських хореографічних, театральних, літературних конкурсів та фестивалів, конкурсів читців.

Кафедра співпрацює з закладами вищої освіти, театрами, видовищно-концертними установами і мистецькими платформами. 

Голубцова Любов Федорівна – завідувачка кафедри сценічного мистецтва, кандидат мистецтвознавства, доцент.  Фахівець з режисури естради та масових свят, режисер-постановник театралізованих концертів і фестивалів. Автор навчальних посібників та багатьох наукових статей з дисциплін «Режисура естради та масових свят» і «Сценарна майстерність».
Викладає навчальні дисципліни: «Методика викладання спеціальних дисциплін у вищій школі», «Сучасний режисерський практикум», «Театральна критика».

Склад кафедри