Луганська державна академія культури і мистецтв стала частиною глобальної європейської мистецької мережі ELIA

Академія стала членом ELIA –глобальної європейської мережі, заснованої в 1990 році. ELIA – це платформа для обміну та розвитку вищої мистецької освіти. Членами ELIA є університети, академії та мистецькі факультети. Понад 30 років ELIA сприяє співробітництву між 285 учасниками з 52 країн. Співпраця відбувається шляхом участі у конференціях, онлайн-заходах, інтерактивних навчаннях та спільних проєктах.

Академія отримала звернення від керівництва ELIA:

«Шановні представники Луганської державної академії культури і мистецтв!

Ми раді офіційно вітати Вашу Академію в ELIA та платформі UAx. Платформа UAx є ініціативою ELIA, глобальної мережі, яка представляє понад 300 000 студентів із понад 285 університетів мистецтв у 52 країнах.

Платформа UAx, започаткована завдяки співпраці між Abakanowicz Arts and Culture Charitable Foundation (AACCF) та ELIA. Ця ініціатива спрямована на підтримку українських студентів мистецтв, які постраждали від війни, і має на меті підвищити стійкість їх вищі мистецькі навчальні заклади в періоди кризи та відновлення.

Приєднавшись до платформи UAx, Ваша Академія відіграватиме ключову роль у створенні мережі шкіл UAx, побудові значущих відносин між українськими установами та мережею ELIA в Європі та за її межами.

Ми раді повідомити, що наступного року студенти Вашого навчального закладу матимуть право брати участь у стипендіальній програмі UAx Abakanowicz Fellowship Program, отримуючи стипендії, взаємне наставництво та активну спільноту UAx для підтримки їх навчання в Україні.

Ще раз сердечно вітаємо з приєднанням до спільноти ELIA та UAx! Ми з нетерпінням чекаємо на нашу співпрацю.

З повагою Уляна Фурів / Менеджер платформи UAx».