Програма «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука приймає заявки на отримання грантів для навчання за кордоном

До 15 травня 2021 року програма «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука приймає заявки на отримання грантів на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу.

«Всесвітні студії» – освітня програма Фонду Віктора Пінчука, спрямована на формування нового покоління української професійної еліти. Молодь є рушійною силою якісних перетворень у країні та забезпечить її сталий розвиток. Програма розширює глобальний обмін знаннями, практиками і передовим досвідом, що трансформується в реальні результати для України і світу. «Всесвітні студії» пропонують підтримку громадянам України віком до 35 років в отриманні магістерського ступеню в найкращих університетах світу.

Молоді талановиті українські студенти і фахівці можуть подати документи на конкурс на сайті програми worldwidestudies.org. Потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Гранти від Фонду передусім покриватимуть витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента. Більшість грантів покриватиме до 60% всієї необхідної суми, але не більше 50 тис. доларів США за весь навчальний період (1-2 роки). Студенти мають профінансувати решту витрат власним коштом або отримати додаткову стипендію. 

Обов’язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до всіх отримувачів грантів є зобов’язання по завершенню навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.  

Також серед проектів Фонду Віктора Пінчука – найбільша в Україні приватна стипендіальна програма «Завтра.UA» та PinchukArtCentre – найдинамічніший арт-центр в Україні і східноєвропейському регіоні, що надає вільний доступ до сучасного мистецтва аби надихати молоде покоління мислити по-новому. Офіційний сайт Фонду: pinchukfund.org

Прес-служба Фонду Віктора Пінчука