Спеціально організована сесія ЄВІ з іноземної мови

Міністерством освіти і науки України визначено, що у 2021 році спеціально організована сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ)  відбудеться  11 вересня.

З 27 липня до 5 серпня буде проходити реєстрація для складання ЄВІ з іноземної мови вступників на навчання для здобуття ступеня магістра за всіма спеціальностями.

Спеціально організована сесія єдиного вступного іспиту  проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб  для вступників, які:
1) зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти єдиний вступний іспит;
2) не зареєструвалися для участі в основній сесії єдиного вступного іспиту.

Вартість спеціально організованої сесії  буде визначено до 20 липня.

Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в обласних центрах, а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.

Для реєстрації вступнику необхідно буде звернутися до Приймальної комісії Академії. Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру упродовж трьох робочих днів.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту.

Результати сесії можна буде використати для вступу до магістратури Академії лише на навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Прес-центр Академії