Відбувся міжнародний польсько-український проєкт обміну молоддю «Креативна журналістика»

У період з 30 червня по 13 липня 2021 року відповідно до Програми міжнародної співпраці Європейського Союзу «Erasmus+», що підтримує і розвиває проєктування, фахову підготовку, молодіжну політику, партнерство та мобільність у сфері освіти, у місті Краків (Республіка Польща) відбувся міжнародний польсько-український проєкт обміну молоддю «Focus – Warsztaty Kreatywnego Reportażu».

Організаторами проєкту є «FUNDACJA ARTCHATA» (Польща) та Громадська організація «Центр розвитку творчості «Лілея» (Україна).

Одними з важливих завдань сучасної освіти є забезпечення її якості та безперервного процесу здобуття фахових навичок і вмінь. Завдяки можливостям програми «Erasmus+», студенти Луганської державної академії культури і мистецтв, разом зі студентами інших українських вишів та польськими студентами, вдосконалювали свої знання і набували професійного досвіду в процесі спілкування з викладачами вищих закладів освіти та відомими польськими митцями.

Під час реалізації програми були проведені різноманітні тренінги, майстер-класи, подорожі та екскурсії.