Сторінка пам’яті Академії

На 87-му році життя пішов у вічність Мухарський Дмитро Олександрович – професор кафедри сценічного мистецтва Академії, український режисер, кіносценарист, лауреат і переможець кінофестивалів, режисер-постановник та автор сценаріїв десятків міжнародних та всеукраїнських фестивалів і свят, заслужений артист УРСР (1990), народний артист України (1998).

Народився Дмитро Олександрович 29 червня 1935 року у Києві.

Навчався у Київському державному університеті імені Тараса Шевченка, у Київській державній консерваторії ім. П. І. Чайковського, в Київському державному інституті театрального мистецтва імені І. Карпенка-Карого.

Дмитро Олександрович був солістом і режисером Ансамблю пісні й танцю групи радянських військ в Німеччині, солістом відомого вокального ансамблю «Мрія» та солістом Національної філармонії України. Працював режисером-постановником масових дійств в «Укрдержконцерті», художнім керівником та режисером-постановником Всеукраїнського центру фестивалів та концертних програм, професором кафедри режисури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

У цю скорботну мить висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним, друзям, колегам та всім тим, хто знав цю талановиту людину. Світла пам’ять про Дмитра Олександровича назавжди збережеться в наших серцях.

Колектив працівників та студентів
Луганської державної академії культури і мистецтв