Студентка Академії стала чемпіонкою Європи

8 листопада 2020 року відбувся Відео чемпіонат Європи з чирлідингу «The European Video Cheerleading Championships». Переможницею стала студентка IV курсу спеціальності «Хореографія» Луганської державної академії культури і мистецтв Шкода Валерія, яка отримала звання чемпіонки Європи.

Ця перемога стала закономірністю в її успішній творчій діяльності.  Валерія є учасницею основного складу найтитулованішої української команди чирлідерок «ReD FOXES» і в групі підтримки бере участь у найгучніших спортивних подіях та виступає за команди у різних видах спорту: баскетбол, футбол, хокей, бокс, гольф, кіберспорт.

Шкода Валерія – тренер двох дитячих команд з чирлідингу, які неодноразово становились призерами і переможцями змагань, в тому числі чемпіонами Києва.

Радіємо за Валерію і бажаємо їй та її учням нових досягнень!