Студентка Академії стала переможцем Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Українська весна»

З 3 по 6 червня 2022 року відбувся Всеукраїнський патріотичний багатожанровий конкурс мистецтв «Українська весна». Мета конкурсу – популяризації українського мистецтва та підтримка талановитої молоді України. Гран-прі конкурсу отримала студентка II курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Луганської державної академії культури і мистецтв Пальчинська Віана (клас гітари й диригування лауреата міжнародних конкурсів, диригента, професора кафедри музичного мистецтва Академії, заслуженої артистки України Вікторії Жадько).

Це чергова перемога Віани. До цього вона отримала перше місце на I Міжнародному фестивалі мистецтв «Феєрія жар-птиці» (Болгарія) та стала лауреатом І ступеню на Online contest «Talents of the 21st century», 2020 (Болгарія).

Здобутки Віани – це старанна праця студентки та викладача. Разом вони сумлінно докладають зусилля для найкращого майбутнього нашої країни.

Вітаємо студентку і педагога з нагородою й бажаємо нових досягнень!