Студентка Академії взяла участь у проєкті «Erasmus+ Work Experience, Traineeships abroad for students»

З 25 червня по 24 липня 2024 року студентка другого курсу Академії кафедри сценічного мистецтва Дордаль Єлизавета  взяла участь у міжнародному проєкті «Erasmus+ Work Experience, Traineeships abroad for students», який відбувся в столиці Ірландії – Дубліні.

Програма проєкту передбачає набуття професійних навичок. В межах програми студентка відвідала Міжнародний фестиваль мистецтв у Голвеї – чарівному місті, яке відоме своєю культурною атмосферою та традиційною ірландською музикою; здійснила подорож до кліфу Могер, Аранськіх островів та бенедиктинського монастиря Абатство Кайлмор.

Проєкт для Єлизавети став неймовірним досвідом, наповненим приємними знайомствами, професійним розвитком й перспективами.