Студентка Фахового мистецького коледжу Академії стала переможницею в номінації «Слово про Кобзаря» VI Всеукраїнського конкурсу есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Громадською організацією «Інноваційні обрії України» провела VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко». Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т. Г. Шевченка, актуалізація його ролі у закладанні духовних основ української нації, національно-патріотичне виховання здобувачів середньої, професійної та вищої освіти, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримка і стимулювання талановитої молоді й творчої праці педагогів.

Конкурс мав окрему номінацію – «Слово про Кобзаря», в якій учасникам пропонувалось висвітлити особисте сприйняття постаті Тараса Шевченка, його творчості та значення в сучасному житті українців.

Переможницею в цій номінації стала студентка 4 курсу Коледжу Академії спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація» Софія Волошина.

Це нове досягнення обдарованої студентки та її наставниці –  керівниці циклової комісії загальноосвітніх та соціально-гуманітарних дисциплін Коледжу Марини Ляхової.

Щиро вітаємо студентку та викладачку з приємною подією та бажаємо нових успіхів.