Студентка III курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» Зорко Марія розробила та провела відкрите творче заняття у форматі гри для учнів другого класу

Студентка III курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» Зорко Марія, у рамках проведення тижня фізичної культури і спорту, що проходитиме з 08 по 12 вересня 2020 року, розробила та провела відкрите творче заняття у форматі гри для учнів другого класу Київської спеціалізованої школи №220 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов. Завдяки цьому заходу, який відбувся просто неба, учні виявили свої креативні здібності в командній діяльності, що надає орієнтацію на безпечний та здоровий спосіб життя. Бажаємо студенці та її учням подальших творчих успіхів!