У гірськолижному курорті Буковель відбувся другий Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Таланти Карпат”

Студентка академії Палій Юлія і голова журі фестивалю-конкурсу – україно-венесуельський хореограф, співак і шоумен Лопес Амадор (зліва).

З 27 по 30 квітня 2018 року у гірськолижному курорті Буковель відбувся другий Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Таланти Карпат”, в якому взяла участь студентка І курсу спеціалізації «Режисура естради та масових свят» кафедри сценічного мистецтва академії Палій Юлія. Вона представила літературно-музичну композицію за творами Лесі Українки «Шукаю, де дорога моя», за яку отримала у номінації “Художнє читання” диплом II премії і медаль лауреата. Щиро радіємо за студентку і вітаємо з нагородою.