В Академії відбулася зустріч в розмовному клубі «English Speaking Club»

30 вересня в Луганській державній академії культури і мистецтв відбулася чергова зустріч в розмовному клубі  «English Speaking Club» під назвою «Я хочу ділитися своїми знаннями та надихати людей вчити англійську», яка була організована старшою викладачкою кафедри суспільно-гуманітарних наук Юлією Холмаковою. В зустрічі взяли участь студенти кафедр сценічного та музичного мистецтва, а також співавтор гри й випускниця Академії Катерина Мостова.

Юлія Холмакова працює зі студентами онлайн і вважає такий формат навчання значно зручнішим, як для опанування студентами необхідних лексичних і граматичних навичок, так і для вдосконалення навчального процесу за допомогою поєднання платформ Moodle i Zoom.

Юлія одночасно не забуває і надолужувати живе спілкування і вважає, що тільки реальний інтерактивний діалог дає миттєвий зворотний зв’язок зі студентами, коли викладач і студенти перебувають у процесі творчого пізнавального обміну. Для цього в розмовному клубі протягом навчального року будуть організовані регулярні зустрічі зі студентами в гуртожитку.

З урахуванням того факту, що до розмовного клубу мають можливість приєднатися студенти різних курсів і спеціальностей незалежно від їх місць знаходження, дуже корисним інструментом виявилась авторська розробка викладачки – настільна гра для розмовних клубів «Pick&Speak». Вона розвиває навички small talk та надає можливість навчитися підтримувати цікаву бесіду англійською мовою, яка є своєрідним вікном у світ, мовою міжнародного спілкування без якої вже неможливо уявити сучасного фахівця.