Відбулася нарада за участю в.о. ректора, першого проректора, завідувачів кафедр, директора Коледжу та керівників підрозділів Луганської державної академії культури і мистецтв

24 березня 2020 року, у форматі Skype-конференції із застосуванням технічних можливостей Академії, відбулася нарада за участю в.о. ректора, першого проректора, завідувачів кафедр, директора Коледжу та керівників підрозділів Луганської державної академії культури і мистецтв. На засіданні був зроблений огляд ситуації з COVID-19 у країні. Зокрема в.о. ректора М.О. Юдов ознайомив присутніх з заходами, що вживає керівництво держави та адміністрація м. Києва з мінімізації поширення вірусу. Крім цього, були розглянути питання вдосконалення форм навчання в дистанційному режимі, дотримання скоригованих правил внутрішнього розпорядку, сприяння доступності міського громадського транспорту для співробітників Академії шляхом видачі перепусток від Міністерства культури, молоді та спорту України. В.о. ректора зробив відповідні доручення керівникам структурних підрозділів. На завершення наради в.о. ректора побажав студентам та співробітникам Академії міцного здоров’я і успіхів у навчанні.