Відбувся 30-й Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Талановиті та незламні»

23 жовтня 2022 року в Києві відбувся 30-й Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Талановиті та незламні» організований Благодійним Фондом «Наш Слід» за підтримки Міністерства освіти й науки України. У номінації «Юніори, народний танець» звання лауреата першої премії отримала студентка першого курсу Академії спеціальності «Сценічне мистецтво» Вдовиця Діана. Цією перемогою вона розпочала свій творчий студентський шлях. Під час заходу Діана долучилася до збору коштів, які були передані на потреби Збройним силам України, заради майбутньої перемоги.

Діана поєднує навчання з розвитком творчих здібностей у кількох напрямках: театральному мистецтві, хореографії, вокалі, грі на музичних інструментах та образотворчому мистецтві.

Це чергова нагорода Діани. Згідно з Указом Президента України від 10.02.2022 року № 50/2022 Вдовиці Діані була призначена стипендія Президента України у сфері хореографічного мистецтва та стипендія голови Черкаської обласної ради для обдарованих дітей.Бажаємо Діані нових подальших успіхів та творчих досягнень!