Відбувся черговий майстер-клас зіркового європейського трубача Томаша Слюсарчика

7 квітня 2023 року в Інституті сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв спільно з кафедрою музичного мистецтва Луганської державної академії культури і мистецтв відбувся майстер-клас професора, викладача гри на трубі у стилі бароко Музичної Академії в Кракові, Університету музики Фридерика Шопена у Варшаві, Музичної академії імені Фелікса Нововейського м. Бидгоща (Польща) Томаша Слюсарчика.

Томаш Слюсарчик – соліст і камерний музикант багатьох фестивалів у Польщі та за кордоном, серед них – «Музика в Старому Кракові», органних фестивалях у Варшаві тощо. У 1996 – 1999 рр. – трубач оркестру «Capella Cracoviensis».

Віртуозний музикант співпрацює із Краківською, Жешувською філармонією, оркестром оперного театру Варшави, легендарним колективом «Orchestra of the 18th Century»» в Амстердамі під керівництвом відомого диригента Франса Брюггена. Неодноразово виступав з відомими світовими музикантами Полом Есвудом, Девідом Стафо.

У майстер-класі взяли участь здобувачі вищої освіти кафедри музичного мистецтва Луганської державної академії культури і мистецтв, кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Національної музичної академії України імені П. Чайковського, Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв ім. С. Воробкевича, Сєверодонецького фахового коледжу культури і мистецтв ім. С. Прокоф’єва, Київського університету ім. Б. Грінченка, Кропивницького музичного фахового коледжу та здобувачі Шосткинської дитячої музичної школи.

Професор Томаш Слюсарчик демонстрував унікальні техніки постановки дихання, звуковедення тощо.