Відбувся міжнародний проєкт обміну молоддю «Simulartis»

На початку навчального року студенти Коледжу Академії, разом зі своїми колегами з інших закладів освіти України, взяли участь, відповідно до Програми міжнародної співпраці Європейського Союзу «Erasmus+», що підтримує і розвиває проєктування, фахову підготовку, молодіжну політику, партнерство та мобільність у сфері освіти, у міжнародному проєкті «Simulartis», який відбувся у місті Краків (Республіка Польща). Організаторами проєкту є «FUNDACJA ARTCHATA» (Польща) та Громадська організація «Центр розвитку творчості «Лілея» (Україна).

Тема проєкту була присвячена проблемам екології – учасники вчилися надавати друге життя вживаним речам.

Програма проєкту була насиченою: для учасників були проведені майстер-класи, організовані екскурсії, серед яких відвідування Музею історії фотографії імені Валерія Жевуського, Музею Бенксі, Краківського музею князів Чорторийських. Також відбулась творча зустріч з польськими музикантами.

За традицією під час завершення проєкту відбувся український вечір – студенти ознайомили всіх учасників з культурою нашої країни й продемонструвати свої творчі здібності.