20 січня 2020 року відбулась зустріч представників студентського самоврядування Луганської державної академії культури і мистецтв і Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Під час спілкування студенти обмінялись інформацією про діяльність своїх закладів вищої освіти, досвідом організації роботи студентського самоврядування, обговорили перспективи розвитку органів студентського самоврядування в країні і домовились про співпрацю.
![](https://ldakm.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/20.01.2020_Мелітополь-1024x815.jpg)