І мене в сім’ї великій,
В сім’ї вольній, новій.
Не забудьте пом’янути
Незлим тихим словом.
Ці вірші Тараса Григоровича Шевченка стали епіграфом до літературної гри «Іду з дитинства до Тараса», яку організувала й провела керівниця циклової комісії загальноосвітніх та соціально-гуманітарних дисциплін Фахового мистецького коледжу ЛДАКМ Марина Ляхова. Студенти першого курсу змагалися в 7 раундах, присвячених життю і творчості видатного українського поета й художника.
9 березня 2024 року виповнюється 210 років з дня народження великого Кобзаря, з ім’ям котрого ідентифікується Україна у всьому світі.
Пресцентр Академії
![](https://ldakm.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5429251456202037226_y-1024x364.png)
![](https://ldakm.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/2photo_5429251456202037225_y-1024x374.png)
![](https://ldakm.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/1photo_5429251456202037224_y-1024x370.png)