Громадське обговорення проєкту антикорупційної програми Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти

Держмистецтв пропонує представникам громадських організацій, громадським експертам у сфері мистецтв та мистецької освіти та іншим зацікавленим особам долучитись до публічного обговорення проєкту антикорупційної програми Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти на 2023 рік.

Ознайомитися з проєктом антикорупційної програми Держмистецтв можна за цим посиланням:
Проєкт антикорупційної програми
Додаток – Реєстр ризиків

Пропозиції та зауваження до проєкту антикорупційної програми приймаються до 30 червня 2023 року на поштову адресу Держмистецтв: вул. Бориса Грінченка, 1, м. Київ, 01001 (з позначкою «До проєкту антикорупційної програми Держмистецтв») або на адресу електронної пошти: n.puhach@arts.org.ua.

У пропозиціях зазначаються: прізвище, ім’я, по батькові; резюме або пояснення, викладене в довільній формі, щодо володіння знаннями про середовище Держмистецтв та / або наявність досвіду роботи у сфері мистецтв та мистецької освіти та/або у сфері запобігання та / або протидії корупції; зауваження і пропозиції до проєкту антикорупційної програми.

30 червня 2023 року об 14:00 годині у форматі zoom-конференції відбудеться підсумкове обговорення проєкту антикорупційної програми Держмистецтв на 2023 рік.

Долучитись можна за посиланням

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти