МІНІСТР КУЛЬТУРИ ЄВГЕН НИЩУК ВРУЧИВ ДИПЛОМИ ВИПУСКНИКАМ ЛУГАНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АКАДЕМІЇ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

12 липня Міністр культури Євген Нищук вручив дипломи випускникам Лугансько державної академії культури і мистецтв.

«Перед вами відкривається безліч доріг, виберіть ту, яка для вас буде правильна і яка приведе вас до омріяної мети. – зазначила, звертаючись до випускників, на урочистій церемонію вручення дипломів в.о. ректора Ольга Бігус. Перед вами ціле життя, нехай вистачить часу на втілення всіх ваших найзаповітніших творчих мрій.»

Вручив випускникам Академії дипломи Міністр культури України Євген Нищук – цього року документи про закінчення вищої освіти отримали: 3 магістри, 20 бакалаврів, 25 молодших спеціалістів.

«Це без перебільшення історичний момент і надзвичайно важливо, що попри складну ситуацію в Україні, коли на території, де ви мали спокійно навчатися, почалася війна. – сказав Міністр. Я пригадую те термінове надзвичайне рішення коли ми переводили цей заклад з тимчасово непідконтрольної Україні території та приєднували до Київського університету культури і мистецтв, аби продовжити повноцінний навчальний процес. Але, разом з тим, я радий що ви продовжуєте нести оптимізм, мрію та надію на мир» – сказав Євген Нищук.

Євген Нищук також запевнив, що Мінкультури докладе зусиль, аби створити необхідні умови для подальшого отримання випускниками мистецьких вузів роботи “Щоб спільно у співпраці митців та держави будувати разом культурну, сильну, міцну українську державу.

Молоді спеціалісти подякували всьому колективу Луганської державної академії культури і мистецтв, Київського університету культури і мистецтв, працівникам Міністерства і запевнили, що зроблять все, щоб ними пишались.

«Хочу розповісти про головні речі. Я народився на Донбасі, але я ніколи не вважав себе якимось іншим або чужим в будь якому місті нашої країни, тому що я, перш за все, українець, і тут я вдома. Певен, своєю творчістю я зможу довести – Україна повна талантами і ми яскраво продемонструємо це світу», сказав випускник Луганської академії культури і мистецтв Сергій Пономаренко.

Луганська державна академія культури і мистецтв переміщена на підконтрольну українській владі територію в листопаді 2014 року. На сьогоднішній день вона функціонує в місті Києві, на базі Київського національного університету культури і мистецтв.

Перший випуск Луганської державної академії культури і мистецтв на контрольованій території було здійснено у липні 2015 року, в стінах Міністерства культури України. Академія випустила 30 молодих спеціалістів з шести спеціальностей: «Кіно-, телемистецтво», «Театральне мистецтво», «Хореографія», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво». Дипломи Луганської державної академії культури і мистецтв отримали випускники академії: 2 магістри, 8 спеціалістів, 20 бакалаврів.

В структурі Луганської державної академії культури і мистецтв також є Коледж, який здійснює свою освітню діяльність у місті Кремінна Луганської області.

Також, дипломи молодших спеціалістів отримали 29 випускників Коледжу за такими спеціальностями: «Бібліотечна справа», «Хореографія», «Естрадно-циркове мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Художнє фотографування», «Народна художня творчість», «Акторське мистецтво».