Студентське обговорення про зміни до ЗУ «Про вищу освіту»

14 жовтня 2017 року у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулося студентське обговорення про зміни до ЗУ «Про вищу освіту». Серед найважливіших тем обговорення стала – система управління ВНЗ, зокрема студенти запропоновали дворівневу система, в якій буде розподіл наукової та організаційної сфери. В обговоренні від Луганської державної академії культури і мистецтв прийняла участь студентка І курсу Панькова Арина, представник органів студентського самоврядування та студентського активу Академії. Серед запрошених гостей був присутній  Директор департаменту вищої освіти при Міністерстві освіти і науки України Олег Шаров, експерт Реанімаційного Пакета Реформ – РПР Олена Панич та голова Наглядової ради та екс-президент Української асоціації студентів – UAS Єлизавета Щепетильникова.

Під час зустрічі обговорювалось питання активності студентів. За словами директора департаменту вищої освіти при Міністерстві освіти і науки України Олега Шарова, є ефективне лідерство – є ефективне студентське самоврядування. Олег Ігорович зазначив, що для цього необхідне регулярне і плідне навчання, зустрічі на форумах, семінарах і т.д. «Це є необхідністю для обміну досвідом, мотивації та активізації студентської молоді».

У ході зустрічі студенти дискутували про зміни, які запропонують внести до ЗУ «Про вищу освіту», напрацювали власні пропозиції і представлять їх робочій групі при комітеті Верховної ради України.

Студентський парламент