На кафедрі сценічного мистецтва Академії пройшла творча зустріч з театральним режисером Володимиром Московченко

11 травня 2023 року на кафедрі сценічного мистецтва пройшла зустріч студентів та викладачів з театральним режисером, драматургом, педагогом, заслуженим діячем мистецтв України Володимиром Московченко.

Московченко Володимир Юрійович упродовж 1978–1988 років працював режисером Донецького академічного обласного драматичного театру у Маріуполі, а з 1989 року – головним режисером Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

В рамках зустрічі відбувся майстер-клас з майстерності актора. Володимир Юрійович провів вправи на вдосконалення елементів сценічної дії. Після закінчення майстер-класу студенти кафедри та Володимир Московченко поділились своїми враженнями від зустрічі з  журналістами незалежного  інформаційного порталу «Ірта-fax».