У Фаховому мистецькому коледжу Академії пройшов онлайн конкурс «ВсесвіТи – Театр»

11 травня 2023 року завершився онлайн конкурс зі сценічного мистецтва «ВсесвіТи – Театр», що був організований Фаховим мистецьким коледжем Луганської державної академії культури і мистецтв за підтримки Луганського обласного центру народної творчості, Луганського обласного центру навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва, Благодійного фонду Павла Вишнякова та Дитячої Театральної Студії «Чорний Квадратик». Журі Конкурсу, адміністрація Коледжу та Академії привітали учасників та переможців.

Дипломи переможців отримали: в номінації «Кращий естрадний виконавець» – Артем Ткаченко (театральна студія «Антракт» при Карлівському міському будинку культури, художній керівник – Олександр Горбатко, м. Карлівка); в номінації «Театральне відкриття» – Микола Пилипенко (театральна студія «Антракт» при Карлівському міському будинку культури, художній керівник – Олександр Горбатко, м. Карлівка); в номінації «Кращий автор» – Ірина Перекліта (учасниця художньої самодіяльності Заводського МБК №2, художній керівник – Наталія Іващенко, м. Заводське, Полтавська область); в номінації «Майстер художнього слова» – Єсеній Сліпих, гурток видовищно-театралізованих заходів «Імпровіз-шоу», художній керівник – Олексій Рощупкін, м. Полтава); в номінації «Кращий виконавець» – Ілля Вощинський (гурток «Драматичний», художній керівник – Олена Максакова, м.Зіньків, Полтавська область); в номінації «Театральне відкриття» – Ярослава Ананченко («Театр Мініатюр» Сватівського районного будинку культури, м. Сватове, Луганська область); в номінації «Must have the «Oscar» – Юлія Демченко (гурток «Мандрівний замок», художній керівник – Валентина Ангелова, м. Зіньків, Полтавська область); в номінації «Кіно відкриття» – Вероніка Резуненко (в минулому учасниця  Зразковій студії пантоміми «Лік» Лозівського МПК, художній керівник – Лариса Шапко, м. Лозова, Харківська область); в номінації «Must have the «Oscar» – Євгенія Цимбал (народний аматорський театральний колектив «Прем’єра» Степненського будинку культури, художній керівник – Яна Решітник, с. Степне, Полтавська область).

Вітаємо учасників, переможців, художніх керівників, організаторів Конкурсу з успішною творчою подією та бажаємо нових досягнень!