На сцені Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса відбулось відродження Першого недержавного театру Донеччини «Terra Incognita»

7 квітня 2024 року на сцені Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса Центр Леся Курбаса відбувся перший проєкт відродження Першого недержавного театру Донеччини «Terra Incognita» – свій театр для своїх» (місто Маріуполь) – вистава «Світло в кінці тунелю» за п’єсою Неди Нежданої Neda Nejdana режисера та художнього керівника театру Анатолія Левченко .

У підготовці та представленні вистави взяли участь студентки І, II й III курсів спеціальності «Сценічне мистецтво». Головні ролі зіграли студентки Академії Леся Костюкова та Софія Ігнатенко.

Проєкт реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Імпульс. Трансформація. Платформа», організацій «Trust for Mutual Understanding» та «Movement Research» в рамках реалізації спеціальної програми Фонду підтримки проєктів перформативного мистецтва в Україні 2023-2024. #UPAPF

Вистава мала бути показана 25 лютого 2022 року у Маріупольському драматичному театрі. Але не сталося… Зараз театр відновлює свою роботу у Києві. У планах художнього курівника – гастролі у трьох містах України, де найбільше мешкає маріупольців та закордонні гастролі.

Бажаємо учасникам театру скорішої вдалої реалізації проєктів та подальших творчих успіхів!