Здобувачки освіти Академії спеціальності Музичне мистецтво отримали нагороду на фестивалі-зустрічі «Wiener Rhapsodie»

7 квітня 2024 року у місті Відень, Австрійська республіка за сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла України в Австрії – пана Василя Химинця,  директора українсько-австрійського культурно-освітнього центру «Ерудит» – Зоряни Столярчук, мецената і благодійника – пана Stefanа Unterbergerа, громадської організації «Відродження нації» відбувся третій фестиваль-зустріч «Wiener Rhapsodie».

На фестивалі продемонстрували свої творчі здібності понад 180 представників талановитої молоді з України, Польщі та Австрії.

Студентки III курсу спеціальності 025 Музичне мистецтво Аліна Нагуляк та Ілона Сердюк здобули перемогу у віковій категорії 19+.

Щиро вітаємо студенток та викладачів з творчим досягненням і бажаємо натхнення й нових успішних подій!