Студентка Фахового мистецького коледжу Академії стала однією з переможниць ХІІІ Міжнародного мовно-літературному конкурсу імені Тараса Шевченка

Студентка III курсу Фахового мистецького коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв Софія Волошина отримала диплом II ступеню у XIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів фахової передвищої освіти!

Перевірку робіт організовано Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти». Роботи перевіряли фахівці рідної мови на чолі з науковим співробітником Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка Національної академії наук України, кандидатом філологічних наук Дмитром Дроздовським.

Членів журі привітали Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь та перший заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Юрій Завалевський.

Журі перевірило 675 робіт та визначило переможців. Результати конкурсу затверджені наказом Міністерства освіти і науки України.

Вітаємо Софію та її викладача – керівницю циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, інформаційної, бібліотечної та архівної справи й менеджменту, Марину Ляхову з черговим досягненням та бажаємо подальших успіхів!