Відбувся міжнародний українсько-грузинсько-польський проєкт обміну молоддю «Ekoaktywni w akcji»

З 11 по 22 квітня 2023 року  відповідно до Програми міжнародної співпраці Європейського союзу «Erasmus+» що підтримує і розвиває проєктування, фахову підготовку, міжнародну політику, партнерство та мобільність у сфері освіти, неподалік від міста Затор (Республіка Польща) відбувся міжнародний українсько-грузинсько-польський проєкт обміну молоддю «Ekoaktywni w akcji».

Організаторами проєкту є «Fundacja Eurointegracja» (Польща) та Громадська організація «Центр розвитку творчості «Лілея» (Україна).

Завдяки можливостям, які надає програма «Erasmus+», студенти Луганської державної академії культури і мистецтв спеціальностей «Музичне мистецтво» й «Сценічне мистецтво», разом зі студентами інших українських закладів вищої освіти, учасниками з Сакартвело та Польщі, набували нових навичок та знань у сферах екології та журналістики.

Під час проєкту відбулись лекції та майстер-класи від громадських активістів, професійних фотографів, а також учасники познайомились з представниками локального бренду «Долина Карпа».

Під час реалізації програми були організовані подорожі місцевими заповідниками, де учасники дізналися, чому саме обрана локація є такою важливою для місцевого населення,  та екскурсії історичними містами, що допомогли ознайомитися з культурою та традиціями країни. Також учасники організували та провели екологічну акцію для підтримки Долини Карпа. Кульмінаційним моментом проєкту сталі, зроблені учасниками, виставка фотографій та дефіле у костюмах.