Шановні студенти!

У зв’язку з тим, що Київська міська студентська поліклініка відповідно до Рішення Київської міської ради від 24.10.2019 № 6/7579 перетворена у Комунальне некомерційне підприємство «Київська міська студентська поліклініка» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (Далі – КНП «КМСП») рекомендуємо Вам заключати декларації з лікарями КНП «КМСП» для можливості вчасного отримання необхідного медичного обслуговування, розслідування спалахів інфекційних захворювань, профілактичних медичних оглядів та встановлення групи здоров’я для занять з фізичного виховання. Студенти, які проживають в гуртожитках, зможуть отримати довідки для поселення в гуртожиток. Згідно Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» КНП «КМСП» уклало договір з Національною службою здоров’я України – за двома пакетами медичних послуг, а саме:

1. Первинна медична допомога.

2. Амбулаторна вторинна (спеціалізована) та третинна (високоспеціалізована) медична допомога дорослим та дітям, включаючи медичну реабілітацію та стоматологічну допомогу.

На базі КНП «КМСП» працює 29 лікарів-терапевтів, які заключають Декларації зі студентами та співробітниками навчальних закладів незалежно від їх форми власності, джерел фінансування та рівнів акредитації. Декларацію пацієнти можуть заключити з будь-яким терапевтом на їх вибір.

В закладі працюють вузькі спеціалісти, які надають висококваліфіковану вторинну(спеціалізовану) допомогу, серед яких лікарі: хірурги, гінекологи, невропатологи, уролог, стоматологи, офтальмологи, отоларингологи, психіатр, психотерапевт, фтизіатр, дерматовенерологи, ендокринологи, кардіолог, інфекціоніст та ряд допоміжних служб таких, як відділення функціональної діагностики з кабінетом УЗД та ендоскопії, рентгенологічне відділення, клініко-діагностична лабораторія та відділення відновлювального лікування.

Ознайомитися з переліком лікарів та розкладом роботи їх можна на сайті НеЫ або за телефоном 236-32-04 та за адресою: м. Київ, вулиця Політехнічна, 25/29, станція метро «Політехнічний інститут».

Здоров’я Вам і Вашим близьким!