СТИПЕНДІЇ УРЯДУ РЕСПУБЛІКИ СЕРБІЯ І ЛІТНЯ ШКОЛА СЕРБСЬКОЇ МОВИ ЗА НАВЧАЛЬНИЙ 2020/2021 РІК

Міністерство освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія оголосило конкурс на призначення стипендій Уряду Республіки Сербія для студентів України на 2020-2021 навчальний рік, на підставі Угоди про співпрацю між Україною й Сербією у сфері освіти, підписаній у 2013 році.

Стипендійне державне забезпечення від Уряду Республіки Сербії передбачає витрати на навчання, проживання в студентських гуртожитках, харчування студентів-іноземців, основне соціальне й медичне страхування, безкоштовну річну візу та визнання диплома й отримання щомісячних стипендійних виплат.

Для кандидатів з України передбачені стипендії для вдосконалення тривалістю 20 місяців (найкоротший термін – 3 місяці, найдовший – 12 місяців).

Строк подачі документів для кандидатів на отримання стипендії Уряду Рсепубліки Сербія – 15 липня 2020 року.

Детальніше – у інформації про умови участі у конкурсі та реєстраційному бланку.