Стартувала онлайн-реєстрація вступників до магістратури для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування

У 2020 році реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування триватиме з 12 травня до 18:00 5 червня включно.

Реєстрацію здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти.

Звертаємо увагу на те, що першим кроком реєстрації є створення запиту на формування екзаменаційного листка. Другим кроком реєстрації є формування екзаменаційного листка, яке здійснюється за допомогою спеціального сервісу, розміщеного на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

12 травня 2020 року у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

На засіданні Комітету, окрім інших питань порядку денного, розглядалися пропозиції про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення функціонування закладів вищої освіти в період карантину, зумовленого пандемією коронавірусної хвороби (COVID-19).

За результатами обговорення Комітетом було прийнято рішення про схвалення пропозицій і створення робочої групи для підготовки остаточних редакцій відповідних законопроєктів.