Студент магістратури кафедри музичного мистецтва став учасником творчого проєкту Qırım співачки та композиторки Джамали

Студент магістратури кафедри музичного мистецтва Шевкет Зморка взяв участь у новому альбомі Qırım української кримськотатарської співачки, композиторки та переможниці пісенного конкурсу «Євробачення-2016» Джамали.

В альбомі сонграйтерка зібрала 14 старовинних пісень кримських татар. Проєкт став спробою розповісти про всесвіт кримськотатарської культури, він знайомить із музикою, віднайденою Джамалою у певному місті чи селищі рідного півострова, занурює слухача у світ кримськотатарських народних героїв.

Альбом Qırım Джамала презентувала разом із Національним симфонічним оркестром України на сцені Національної опери, а світова  прем’єра відбулась 11 травня, у межах програми «Євробачення», в Ліверпулі (Велика Британія) спільно з BBC Philharmonic Orchestra.