Студенти Фахового мистецького коледжу й Академії зустрілися з представником України у Європейському Парламенті Культури Віктором Рубаном

17 жовтня 2023 року за сприянням київського культурно-просвітницького центра «ЦІННОСТІ» студенти Фахового мистецького коледжу й Академії спеціальностей «Хореографія» та «Сценічне мистецтво» зустрілися з хореографом, режисером, перформером дослідником та коучем, засновником й директором Ruban Production ITP, програмним директором та співзасновником міжнародної платформи сценічного мистецтва «Імпульс трансформації», засновником, програмним та художнім керівником простору #KyivDanceResidency – міжнародної платформи для мистецтва та досліджень, що працюють із рухом, експертом Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА», співзасновником та представником Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Імпульс. Трансформація. Платформа», ініціатором та представником Фонду Екстреної Допомоги Митцям Перформативного Мистецтва України, представником України у Європейському Парламенті Культури Віктором Рубаном.

Віктор – випускник практичної магістерської програми «E.X.E.R.C.E. 11/13 – хореографічне дослідження і перформанс» на базі Національного Хореографічного Центру в м. Монпельє, Франція (під керівництвом Mathilde Monnier) й Університету імені Поля Валері (Університет Монпельє III) та аспірант культурології Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України.

З 2009 року Віктор є викладачем та одним з менторів навчальної програми курсу підвищення кваліфікації «Теорія та практика арттерапії: розмаїття підходів» від «Всеукраїнської арт-терапевтичної асоціації» (танцювально-рухова терапія та тілесно-орієнтовний підхід). Він регулярно організовує та проводить майстер-класи, воркшопи, тренінги й навчальні програми.

Віктор Рубан реалізував сотні проєктів у Болгарії, Великобританії, Грузії, Іспанії, Канаді, Латвії, Лівані, Литві, Німеччині, Польщі, Румунії, США, Україні, Фінляндії, Франції, Хорватії та Швеції.

В рамках творчої зустрічі відбувся майстер-клас на якому студенти навчалися технікам подолання стресу, концентрування уваги, дихання, заземлення та повернення в ресурсний стан. Віктор Рубан також поділився зі студентами своїм професійним досвідом роботи як в Україні, так і  закордоном й надав цікаві відповіді на питання учасників зустрічі.