Студенти Фахового мистецького коледжу й Академії зустрілися з засновницею Акторської агенції «ЛОТ» Тетяною Вашневською

8 листопада 2013 року в київському культурно-просвітницькому центрі «ЦІННОСТІ» відбулась творча зустріч студентів Фахового мистецького коледжу й Академії з акторкою кіно і дубляжу, кастинг-директоркою, агенткою по акторах, засновницею Акторської агенції «ЛОТ», випускницею магістратури 2021 року кафедри сценічного мистецтва Академії Тетяною Вашневською, а також актором театру та кіно Віталієм Крапівою.

Тетяна та Віталій надали студентам професійні поради й відповіли на питання. Після зустрічі студенти отримали можливість потрапити до акторської бази Агенції «ЛОТ», яка успішно працює на українському та європейському ринках й відкриває нові можливості для реалізації у професії вже зараз під час навчання.