Студенти ЛДАКМ прийняли участь у ярмарці кар’єри для молоді з числа ВПО

Студенти Луганської державної академії культури і мистецтв прийняли участь у Ярмарці Кар’єри для молоді з числа ВПО, яке відбулося у Національному Університеті Харчових Технологій за підтримки ГО «Молодіжна Альтернатива» в межах реалізації проекту, що наданий Проектом Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Захід відбувся в рамках проекту «Новий дім: інтеграція ВПО з числа молоді в нові громади», метою якого була інтеграція внутрішньо переміщених осіб в приймаючі громади, підвищення обізнаності про те, як вирішувати соціально-економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб.

За результатами участі у Ярмарці Кар’єри студенти були проінформовані про можливі вакансії та пропозиції роботи в приймаючих особах, отримали навички по написанню резюме та проходження співбесід тощо.

Під час Ярмарки студенти також дізналися про ситуацію на ринку праці, про вакансії в місті, познайомилися з представниками роботодавців.