В академії відбулись вибори студентського активу

В Луганській державній академії культури і мистецтв відбулись вибори студентського активу:

• голови Студентського парламенту Академії;
  • заступника голови Студентського парламенту Академії;
  • членів Студентського парламенту.

Вибори пройшли без порушень, шляхом прямого таємного голосування всіма членами студентської громади Академії, керуючись ст.40 Закону України «Про вищу освіту», Положенням «Про студентське самоврядування у Луганській державній Академії культури і мистецтв». В голосуванні взяли участь 75% студентів (42 особи із 72).

На посаду голови Студентського парламенту Академії було висунуто три кандидатури:

• Литвиненко Віталій, студент спеціальності «Музичне мистецтво»;
  • Харченко Вікторія, студентка спеціальності «Хореографія»;
  • Яхонтов Олег, студент спеціальності «Хореографія».

Із значним відривом (66,7%) перемогу отримав Литвиненко Віталій. Вже за кілька днів відбудеться перше засідання Студентського парламенту Академії під його головуванням.

Рішення центральної виборчої комісії студентського парламенту

Рішення (протокол засідання № 1 від 15 листопада 2017 року)

Вітаємо новообраного голову та склад студентського активу Академії і бажаємо плідної роботи!