Студентка другого курсу Фахового коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв зайняла призове місце у міжнародному конкурсі

Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору «HREC in Ukraine», що має на меті підтримку і популяризацію наукового знання, збереження пам’яті про Голодомор 1932–1933 рр. та інші геноциди, провели VII Міжнародний конкурс наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко.

Студентка другого курсу Фахового коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв Дар’я Міленко отримала диплом з відзнакою та грошеву винагороду за свою творчу роботу.

Вітаємо Дар’ю та її наукового керівника, яка готувала студентку до участі в конкурсі Юлію Руденко! Бажаємо подальших успіхів!