Відбувся міжнародний польсько-українсько-литовський проєкт обміну молоддю «Frame of Time»

У період з 27 грудня 2022 року по 06 січня 2023 року відповідно до Програми міжнародної співпраці Європейського Союзу «Erasmus+», що підтримує і розвиває проєктування, фахову підготовку, молодіжну політику, партнерство та мобільність у сфері освіти, у місті Краків (Республіка Польща) відбувся міжнародний польсько-українсько-литовський проєкт обміну молоддю «Frame of Time».

Організаторами проєкту є «FUNDACJA ARTCHATA» (Польща) та Громадська організація «Центр розвитку творчості «Лілея» (Україна).

Завдяки можливостям програми «Erasmus+», студенти Луганської державної академії культури і мистецтв спеціальностей «Музичне мистецтво» й «Сценічне мистецтво», разом зі студентами інших українських закладів вищої освіти, учасниками з Польщі та Литовської республіці, набували професійного досвіду в процесі відкритих зустрічей з викладачами закладів освіти й відомих представників культури та мистецтва Польщі.

Студенти взяли участь в різноманітних тренінгах, майстер-класах з художнього фотографування, образотворчого й пісенного мистецтва, акторської майстерності.

Під час реалізації програми були організовані подорожі та екскурсії, в яких учасники проєкту мали змогу ближче ознайомитись з культурним, духовним й громадським життям Польщі. Кульмінацією проєкту став спільний польсько-українсько-литовський вечір в центрі Кракова, в якому учасники продемонстрували свої творчі здібності.