Студентка Фахового мистецького коледжу Академії стала переможницею II (обласного) етапу XIV Міжнародного мовно – літературному конкурсу імені Тараса Шевченка

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації від 16.11.2023 № 63 «Про проведення обласних етапів XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти 17 грудня 2023 року був проведений II (обласний) етап.

Метою Конкурсу є вшанування творчої спадщини великого Кобзаря, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови й літератури.

У II (обласному) етапі студентка 4 курсу спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Фахового мистецького коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв Софія Волошина посіла перше місце. Це друга нагорода Софії у цьому конкурсі.

Вітаємо Софію та її викладачку – керівницю циклової комісії загальноосвітніх та соціально-гуманітарних дисциплін Коледжу Марину Ляхову з черговою перемогою та бажаємо подальших досягнень!