В Києві відкрився гуманітарний хаб Старобільської районної державної адміністрації

В Печерському районі Києва відкрився гуманітарний хаб Старобільської районної державної адміністрації.

Як відмітив голова Старобільської районної державної адміністрації Луганської області-керівник Старобільської районної військової адміністрації Луганської області Володимир Череватий відкриття хабу – «це можливість створення простору для підтримки ВПО з Луганщини» та надання допомоги й необхідних послуг «кожному мешканцю області, у якій би частині нашої держави він не перебував». В хабі буде надаватися повний спектр соціальних, рекреаційних, медичних, адміністративних, культурно-освітніх послуг й буде діяти сучасний культурно-дозвіллєвий простір «Коло єднання».

З цією подією працівників Старобільської районної державної адміністрації від імені Академії, разом зі студентами спеціальностей Музичне мистецтво та Сценічне мистецтво, привітав директор Фахового мистецького коледжу Сергій Плуталов. Гуманітарний хаб Старобільської районної державної адміністрації працює з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 15.00 за адресою: бульвар Лесі Українки, 26А (каб. 330), місто Київ. Телефон для довідок: +38 (050) 512 04 57.