Відбувся міжнародний польсько-українсько-литовський проєкт обміну молоддю «Final Cut»

У період з 28 грудня 2023 року по 05 січня 2024 року відповідно до Програми міжнародної співпраці Європейського Союзу «Erasmus+», що підтримує і розвиває проєктування, фахову підготовку, молодіжну політику, партнерство та мобільність у сфері освіти, у місті Краків (Республіка Польща) відбувся міжнародний польсько- українсько-литовський проєкт обміну молоддю «Final Cut».

«Final Cut» дослівно перекладається, як кінцевий зріз. Зріз, що залишає спогад про себе надовго, а деколи назавжди.

Організаторами проєкту є «FUNDACJA ARTCHATA» (Польща) та Громадська організація «Центр розвитку творчості «Лілея» (Україна).

Завдяки можливостям програми «Erasmus+», студенти Луганської державної академії культури і мистецтв спеціальностей Музичне мистецтво й Сценічне мистецтво, разом зі студентами інших закладів вищої освіти, учасниками з Польщі та Литовської республіці, взяли участь в майстер-класах з акторської майстерності, з мистецтва художньої фотографії та знімання фільмів. Також відбулась цікава зустріч учасників проєкту з польським журналістом, телерадіоведучим, диктором, актором, поетом, автором пісень, співаком, артистом кабаре Артуром Андрусем.

Під час реалізації програми учасники відвідали аквапарк, музей фотографії та музей присвячений творчості всесвітньо відомого вуличного художника Бенксі (Banksy).

В рамках проєкту студенти підготували творчі номери для спільної зустрічі Нового року та Міжнародного вечора, який відбувся під час завершення програми.