Відбувся черговий міжнародний польсько-українсько-литовський проєкт обміну молоддю
«Між поляками»

У період з 27 червня по 10 липня 2023 року відповідно до Програми міжнародної співпраці Європейського Союзу «Erasmus+», що підтримує і розвиває проєктування, фахову підготовку, молодіжну політику, партнерство та мобільність у сфері освіти, у місті Краків (Республіка Польща) відбувся міжнародний польсько-українсько-литовський проєкт обміну молоддю «Між поляками».

Організаторами проєкту є «FUNDACJA ARTCHATA» (Польща) та Громадська організація «Центр розвитку творчості «Лілея» (Україна).

Завдяки можливостям програми «Erasmus+», студенти Луганської державної академії культури і мистецтв, разом зі студентами інших українських закладів вищої освіти, набували професійного досвіду в процесі відкритих зустрічей з викладачами закладів освіти й представників культури та мистецтва Польщі.

Студенти прослухали цікаві лекції з екологічної етики в Ягеллонському університеті, відвідали ботанічний сад університету, ознайомились з різними екосистемами,   взяли участь в різноманітних майстер-класах та тренінгах з акторської майстерності.

Під час реалізації програми були організовані подорожі та екскурсії, в яких учасники проєкту ознайомились з культурним й духовним життям Польщі, а також отримали незабутні позитивні враження в парку розваг Energylandia, що розташований у Заторі. За традицією, під час завершення проєкту, був організований спільний творчий польсько-українсько-литовський вечір.