Студентка магістратури кафедри музичного мистецтва стала лауреатом X Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича

З 20 по 30 червня 2023 року відбувся X Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича. Засновником і організатором конкурсу є Міжнародний благодійний фонд «ВІВАТ АРТ» разом з Національною спілкою композиторів України, Національним комітетом музичної Ради ЮНЕСКО за сприянням Міністерства культури та інформаційної політики України, Департаменту культури Київської міської державної адміністрації та Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Конкурс Станковича є популярним та корисним для виконавців. Учасники, які брали в ньому участь, виступають на різних сценах міжнародного рівня, навчаються в провідних закладах світу, або навчають нові покоління мистецтву музиці.

Конкурс об’єднує в собі 4 конкурси виконавців різних за складом інструментів. Віковий ценз учасників до 32 років надає можливість почути у широкому спектрі виконавську майстерність та рівень мистецької освіти в Україні та поза її межами.

В журі Конкурсу Станковича входять 22 відомих виконавці та викладача, титулованих діячів мистецтв.

Головою журі конкурсу є Герой України, народний артист України, заслужений діяч мистецтв України, академік Національної академії мистецтв України, лауреат Державної премії України ім. Т. Шевченка Євген Станкович.

В конкурсі струнних інструментів лауреатом II премії стала студентка магістратури кафедри музичного мистецтва Академії Сьомочкіна Валентина (скрипка), клас старшого викладача Павлової Вікторії.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових звершень!